Tilbake til Tomtedelinger

    Oksvalveien, Nesoddtangen

    En tomannsbolig ble seksjonert i to eierseksjoner med tilhørende tilleggsarealer for garasje og bod, slik at hver bolig kunne eies og omsettes separat.

    Kategori

    Tomtedelinger

    Område

    Nesoddtangen

    Oksvalveien, Nesoddtangen – perspektiv

    Vår leveranse

    Boligen på eiendommen var utført som en sammenbygd tomannsbolig, og Tegnebua bisto med søknad om seksjonering slik at hver av boenhetene kunne etableres som egen eierseksjon. Arbeidet omfattet situasjonskart som viste fellesareal og tilleggsarealer, herunder egne tilleggsarealer for garasje og bod til de respektive seksjonene.

    I forbindelse med saken ble det også utarbeidet plantegninger av boligens seksjoner samt nødvendige erklæringer og vedtekter for sameiet mellom de to eierseksjonene.

    Tegnebua leverte komplett søknadsgrunnlag med situasjonskart, plantegninger og vedtekter, som ga eierne to selvstendige og omsettelige boenheter i samme bygningskropp.

    Har du et lignende prosjekt?

    Vi hjelper deg fra idé til godkjent byggesøknad.

    Kontakt oss